Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

Samsung RR82PHIS czy Sharp SJ WS 320 TBK

Wynik

Zwycięzca:
Sharp SJ WS 320 TBK

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Samsung RR82PHIS

Ocena ogólna

Za: 3 powody

Sharp SJ WS 320 TBK
Sharp SJ WS 320 TBK

Cechy

Samsung
Samsung RR82PHIS
czy
Sharp
Sharp SJ WS 320 TBK
PODSTAWOWE INFORMACJE
System No Frost
Z systemem No Frost
System No Frost
Z systemem No Frost
Rodzaj
Jednodrzwiowe
Rodzaj
Z zamrażalnikiem dolnym
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Sharp

Przewagi

3 powody dla Sharp SJ WS 320 TBK

Sharp SJ WS 320 TBK
WYMIARY
Wysokość 185 cm czy 180 cm Lodówka Sharp SJ WS 320 TBK jest o 5 cm wyższa od lodówki Samsung RR82PHIS.
Szerokość 60 cm czy 59,5 cm Lodówka Sharp SJ WS 320 TBK jest o 0,5 cm szersza od lodówki Samsung RR82PHIS.
ENERGIA
Klasa energetyczna A++ czy A+ Sharp SJ WS 320 TBK ma lepszą klasę energetyczną niż Samsung RR82PHIS.

2 powody dla Samsung RR82PHIS

Samsung RR82PHIS
ZAMRAŻARKA
Pojemność chłodziarki 348 l czy 237 l Samsung RR82PHIS ma większą pojemność chłodziarki o 111l w stosunku do Sharp SJ WS 320 TBK.
WYMIARY
Głębokość 64,3 cm czy 65 cm Lodówka Samsung RR82PHIS jest o 65 cm głębsza od lodówki Sharp SJ WS 320 TBK.

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung RR82PHIS
 1. Super

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. ładna cicha i jest to produkt którego szukałem nic więcej nie mogę dodać bo mam ja tydzień, a życie zweryfikuje co to za cudo techniki. wiecej napisze za 3 miesięce bo produkt będzie mocno eksploatowany w firmie 600 osobowej.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  ładnie wykonana
 3. mamy krotko, ale do tej pory suer

  Opinie napisał(a) 1...e dnia

100% poleca ten produkt

Sharp SJ WS 320 TBK
 1. Na ten model lodówki przymierzałem się już trochę czasu.Chciałem czarną chociaż trzeba dbać o "paluszki". Jest bardzo cicha,a stojąc przy niej prawie nie słychać pracy.Z tyłu jest zabudowana i nie ma żadnych elementów ,które by się grzały.Jak zaczęła pracować to tylko trochę ciepłe były boki.Fajnie bo ma 4 kółka i z przodu 2 nóżki do uniesienia.Ustawienia są bajecznie proste na lodówkę i zamrażalnik lecz i tak nie ustawiałem wszystkiego.Wystarczy mi alarm otwartych drzwi,oszczędzanie energii i bajeczna funkcja Plasmacluster z jonami zapobiegająca tworzeniu się pleśni.Żywność i warzywa po wyciągnięciu są jak świeże.Kostkarka super.Oświetlenie 14 LED też ładnie świeci.Powiem,że jak na 180 cm wysokości to jest duża a wyższej nie ma sensu brać chociaż nie jestem "mały". Chciałem "JAPAN" i jest super.Była bardzo ładnie zapakowana i oklejona każda półka,szybka.Zabezpieczona na palecie jak należy.Nawet na kartonach były oznaczenia dostawy do Hamburga a potem, do Polski.Polecam lodówkę naprawdę warto.Dodam na koniec moje powiedzenie,że biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy.Pozdrawiam

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

  Zalety
  bardzo cicha
  oszczędna
  super wykonanie
  wygodne otwieranie drzwi
  Wady
  brak
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki