Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

Samsung RL58GPEMH czy Sharp SJ-PT690RB

Wynik

Zwycięzca:
Sharp SJ-PT690RB

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Samsung RL58GPEMH

Ocena ogólna

Za: 3 powody

Sharp SJ-PT690RB
Sharp SJ-PT690RB

Cechy

Samsung
Samsung RL58GPEMH
czy
Sharp
Sharp SJ-PT690RB
PODSTAWOWE INFORMACJE
System No Frost
Z systemem No Frost
System No Frost
Z systemem No Frost
Rodzaj
Z zamrażalnikiem dolnym
Rodzaj
Z zamrażalnikiem górnym
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Sharp

Przewagi

3 powody dla Sharp SJ-PT690RB

Sharp SJ-PT690RB
ZAMRAŻARKA
Pojemność chłodziarki 416 l czy 258 l Sharp SJ-PT690RB ma większą pojemność chłodziarki o 158l w stosunku do Samsung RL58GPEMH.
WYMIARY
Szerokość 80 cm czy 60 cm Lodówka Sharp SJ-PT690RB jest o 20 cm szersza od lodówki Samsung RL58GPEMH.
Głębokość 72 cm czy 67 cm Lodówka Sharp SJ-PT690RB jest o 5 cm głębsza od lodówki Samsung RL58GPEMH.

2 powody dla Samsung RL58GPEMH

Samsung RL58GPEMH
WYMIARY
Wysokość 192 cm czy 177 cm Lodówka Samsung RL58GPEMH jest o 15 cm wyższa od lodówki Sharp SJ-PT690RB.
ENERGIA
Klasa energetyczna A++ czy A+ Samsung RL58GPEMH ma lepszą klasę energetyczną niż Sharp SJ-PT690RB.

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung RL58GPEMH
 1. super sprzęt, cichy model , żadnych problemów , zmiana drzwi z prawych na lewe też poszła bez problemów ( a robiłem to pierwszy raz ) , kostkarka oki , super rozwiązanie z chłodzeniem wody , same zalety ,po miesiącu użytkowania mogę powiedzieć POLECAM

  Opinie napisał(a) Robert dnia

  Zalety
  głośność pracy
  pojemność
  wygoda
 2. Świetna lodówka. Wbrew opinią na temat głośności jest bardzo cicha dlatego nie rozumiem złych opinii. Kostkarka którą posiada to coś wspaniałego. Lodówka i zamrażarka jest pojemna. Ogromna zaleta to rączki, dzięki którym nie trzeba ciągnąć drzwi lodówki tylko rączki same odpychają odrzwi po naciśnięciu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  elektroniczny wyświetlacz
  głośność pracy
  pojemnik na wodę
  pojemność
  wygoda
 3. Ładna, estetyczna duża lodówka dla średniej rodziny> Wygony dystrybutor zimnej wody i fajna kostkarka do lodu. Mogłaby pracować trochę ciszej.

  Opinie napisał(a) Jacek dnia

  Zalety
  estetyczna
  funkcjonalna
  pojemna
  wygodna w urzytkowaniu
  Wady
  zbyt głośna

100% poleca ten produkt

Sharp SJ-PT690RB
 1. Produkt spełnia oczekiwania

  Opinie napisał(a) Renata dnia

 2. Lodówka bardzo ładna, można wiele rzeczy w niej umieścić. Duży zamrażalnik. Chłodzenie OK. Ale niestety produktu nie polecam. Po 3 latach użytkowania (po zakończeniu gwarancji) pękła szklana grzałka w zamrażarce, co wydaj się dziwne. Jednak po rozpoznaniu bliżej tematu okazuje się, że w większości tych modeli w czasie 3-5 lat użytkowania pęka ta grzałka. Prawdopodobnie nie jest wykonana w właściwego szkła. Cała impreza (wymiana, usługa) kosztowała mnie prawie 800 PLN. Firma Sharp oczywiście ręce umyła pisząc, że ich produkty są najwyższej jakości – śmiech na sali  Zdecydowanie więc odradzam ! Za te pieniądze można nabyć lepszej jakości lodówkę, równie ładną.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  duża
  ładnie wygląda
  pojemność
  wygoda
  Wady
  głośność pracy
  wadliwa grzałka
  głośne chodzenie cena
 3. Mam ją niespełna cztery lata. Początkowo był zachwyt, ale przeszedł zaraz po zakończeniu gwarancji. Z lodówki zaczęła cieknąć woda. Zamarza odpływ i kapie po tylnej ścianie pod pojemnikami i później na zewnątrz. Pojemnik na wodę nad agregatem, gdzie powinna spływać jest pusty. Serwis ogranicza się jedynie do doraźnego rozmrożenia odpływu, niestety problem powraca po około miesiącu. Lodówka kosztowała mnie prawie 4 tyś. a była sprawna trzy lata. NIE POLECAM !!!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  pojemność
  wygoda
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki