Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

Samsung RL56GEGIH czy Samsung RSA1ZTMG

Wynik

Zwycięzca:
Samsung RSA1ZTMG

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Samsung RL56GEGIH

Ocena ogólna

Za: 3 powody

Samsung RSA1ZTMG
Samsung RSA1ZTMG

Cechy

Samsung
Samsung RL56GEGIH
czy
Samsung
Samsung RSA1ZTMG
WYMIARY
Szerokość
59,7 cm
Szerokość
91,2 cm
PODSTAWOWE INFORMACJE
System No Frost
Posiada system No frost
System No Frost
Posiada system No frost
Rodzaj
Z zamrażalnikiem dolnym
Rodzaj
Side by Side
ENERGIA
Klasa energetyczna
A+
Klasa energetyczna
A+
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung

Przewagi

3 powody dla Samsung RSA1ZTMG

Samsung RSA1ZTMG
ZAMRAŻARKA
Pojemność chłodziarki 342 l czy 253 l Samsung RSA1ZTMG ma większą pojemność chłodziarki o 253l w stosunku do Samsung RL56GEGIH.
WYMIARY
Głębokość 67,2 cm czy 67 cm Lodówka Samsung RSA1ZTMG jest o 67 cm głębsza od lodówki Samsung RL56GEGIH.
Wysokość 178,9 cm czy 185 cm Lodówka Samsung RSA1ZTMG jest o 185 cm wyższa od lodówki Samsung RL56GEGIH.

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung RL56GEGIH
 1. Bardzo fajna lodóweczka, z poprzednią gorenje przechodziłam nie miłe chwile i co chwile się psuła, dlatego oddycham z ulgą, Bardzo pojemna i wygodna w użyciu. Oczywiście jeśli chce się zmienić stronę w która mają się otwierać drzwiczki trzeba zamówić serwis i dopłacić 89 zł. Jest cicha, jednak co jakiś czas wydobywają się z niej trzaski, i stuki jakby mieszkał w niej jakiś zombie, jest ona w salonie z kuchnią więc jest to istotna wada. Ostatnio zauważyłam że jej poczne ściany się znacząco nagrzewają. Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić na pewno nie odpowiadają mi półki na drzwiach, chyba są za niskie gdyż jak otwieram lodówkę zazwyczaj to co chciałabym w nich przechowywać mi się przewraca. Jednakże jest to jeden z lepszych zakupów, polecam.

  Opinie napisał(a) Panna.Cotta dnia

 2. Kupiłem ten model z A++ w całkiem dobrej cenie. Ogólna ocena super. 1. Ktoś już pisał - problem z wyciągnięciem półek w chłodziarce nawet przy maksymalnym możliwym otwarciu drzwi. 2. Z uwagi na grubość drzwi przy zamkniętej chłodziarce ograniczony jest dostęp do górnej szuflady zamrażalnika - ale to tylko przy wkładaniu wielkogabarytowych produktów .

  Opinie napisał(a) MAREK dnia

 3. Mam tą lodówkę od ponad roku. Raz już był wymieniany wyświetlacz a zanosi się na drugą wymianę, bo zaczyna się znowu pierdzielić. Z lodówki wydobywają się głośne stuki i trzaski, że jak się kładziemy spać to czasami zamykam drzwi od kuchni(masakra). Na plus to że jest pojemna i oprócz w/w wad w użytkowaniu codziennym jest ok. No frost działa dobrze. Ale jak na lodówkę za te pieniądze to trochę słabo...

  Opinie napisał(a) pemo dnia

100% poleca ten produkt

Samsung RSA1ZTMG
 1. Badziewie ciagle nie utrzymuje temperatury

  Opinie napisał(a) npd dnia

 2. Użytkuję dopiero 17 dni. Ogólnie jestem zadowolony z pojemności i funkcjonalności. Mały minus za to, iż dwa razy zamarzła woda w dystrybutorze. Mam nadzieję, że się to już nie powtórzy :)

  Opinie napisał(a) Krzysztof dnia

 3. ok

  Opinie napisał(a) michał dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki