Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

SAMSUNG RB31FERNDBC

SAMSUNG RB31FERNDBC

od 1699,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

, informacje oraz opinie o produkcie

» Opis

 • Opis w przygotowaniu - więcej szczegółów na stronie producenta

Przeciwnicy

Samsung RB31FERNDBC

Samsung RB31FERNDBC

Rekomendacje

Opinie

 1. Pierwszym kryterium przy wyborze lodówki był rzadko spotykany czarny kolor. Po wejściu do sklepu, rzuciła nam się w oczy lodówka Samsung. Po otwarciu drzwi ukazała nam się powiększona przestrzeń chłodząca, szuflada, dzięki której warzywa i owoce dłużej zachowują świeżość oraz półkę easy slide, dzięki której łatwiej sięgnąć po produkty stojące z tyłu. Drzwi otwierają się na całą szerokość, co ułatwia wysuwanie półek w chłodziarce i zamrażarce. Całości dopełniła półka na butelki, zajmująca niewiele miejsca, a bardzo użyteczna przy chłodzeniu dwóch butelek wina oraz elektroniczny, automatyczny sterownik temperatury na frontowych drzwiach. No i 10 lat gwarancji na inwerter daje nam poczucie spokoju, że nieprędko się zepsuje. Niecodzienny wygląd, kolor oraz nowoczesny design spowodował, że lodówka idealnie wpasowała się w zabudowę naszej kuchni. Po przełożeniu drzwi na drugą stronę, stała się naszą ulubioną lodówką spośród wszystkich, do tej pory posiadanych.

  Opinie napisał(a) Piotr dnia

  Zalety
  10 lat gwarancji na agregat
  cena
  design
  dobry design
  dobrze chłodzi
  funkcje lodówki
  funkconalna
  głośność pracy
  jakość wykończenia
  klasa energetyczna
  lodówka i zamrażarka posiadają system no
  no frost
  nowoczesny wygląd
  oświetlenie
  otwieranie drzwi
  pojemna
  pojemna i ładnie wygląda
  pojemność
  przestronna
  wygoda
 2. Lodówka użytkowana od pół roku, super wygląd, mega pojemność, fajne oświetlenie i mocne chłodzenie, aczkolwiek jest z nim mały mankament, Wg mnie zbyt mocno chłodzi nie adekwatnie do ustawionej temperatury. Mimo ustawienia na cieplejszą temperaturę o ile pamiętam 7 stopni po przetestowaniu temperatura wewnątrz wynosi 5 stopni co dla mnie jest za zimno. Największym minusem jest dla mnie głośność przy załączaniu się technologii no frost. Niestety po telefonie do serwisu Samsung otrzymałem informację, iż tak działa ta technologia i taka głośność to standard

  Opinie napisał(a) Darek dnia

  Zalety
  10 lat gwarancji na agregat
  cena
  design
  dobry design
  dobrze chłodzi
  gwarancja 10 lat na kompresor
  jakość wykończenia
  klasa energetyczna
  lodówka i zamrażarka posiadają system no
  no frost
  nowoczesny wygląd
  oświetlenie
  pojemna
  pojemna i ładnie wygląda
  pojemność
  wygoda
  Wady
  cicha praca
  głośność pracy
 3. Lodówka świetnie się prezentuje w czarnym kolorze. Wiadomo, że widać palcowanie, ale nie sprawia mi to problemu, ani mojej żonie. Przetarcie szmatką co jakiś czas usuwa problem. Lodówka pojemna i to bardzo, fajnie oświetlona w środku, spore półki. Lodówkę mamy postawioną w aneksie kuchennym, tak więc mam na nią oko i ucho prawie cały czas. Ogólnie jest bardzo cicha jak dla mnie, co jakiś czas wyda jakiś dziwny dźwięk (jakby coś strzeliło, spadło, coś w tym stylu) i tyle. Jedyne co mnie dziwi i nie wiem czy uznać to za wadę, to regulacja temperatury w lodówce. Jest 1,2,3,5,7 a gdzie 4 i 6? ja akurat chciałbym ustawić na 4 stopnie ale nie ma takiej opcji. Oświetlenie diodowe na panelu regulatora temperatury jest trochę mocne, na tyle że oświetla mi w nocy pomieszczenie, przy otwartych drzwiach do sypialni, trochę przeszkadza.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  gwarancja 10 lat na kompresor
  pojemna
  pojemność
  wygląd
  wygoda

comments powered by Disqus