Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

HOTPOINT-ARISTON QUADRIO 4D X/HA

HOTPOINT-ARISTON QUADRIO 4D X/HA

od 2588,89 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Podwójne drzwi w chłodziarce

Głębokość: 78 mm
Ilość drzwi: 2
Ilość kompresorów (agregatów): 1
Ilość szuflad w zamrażarce: 2
Informacje dodatkowe: powloka antybakterynja:tak, System No-Frost , Wyświetlacz LED, Sygnał dźwiękowy sygnalizujący otwarcie drzwi
Klasa energooszczędności: A
Kod Producenta: Quadrio 4D X/HA
Kolor: srebrny
Opłata transportowa za LARGE: 80,00
Pojemnik na warzywa: 2
Pojemność całkowita: 397 l
Pojemność chłodziarki: 295 l
Pojemność zamrażarki (zamrażalnika): 102 l
Roczne zużucie energii elektrycznej: 427 kWh
Sprzęt do zabudowy: Nie
Szerokość: 70 mm
Termometr elektroniczny: Nie
Typ półek: 3 szklane, Szklana pokrywa
Wykończenie powierzchni zewnętrznych: Front zintegrowany z obudową
Wysokość: 190 mm
Wyświetlacz czasu rzeczywistego (Zegar): Nie
Zamrażalnik - lokalizacja: Na górze
Zamrażarka - lokalizacja: Na dole
Zużucie energii elektrycznej: 1,17 kWh/dobę
Gwarancja: Gwarancja fabryczna 24 miesiące

Przeciwnicy

Hotpoint-Ariston Quadrio 4D X/HA

Hotpoint-Ariston Quadrio 4D X/HA

Rekomendacje

Opinie

  1. Kupiliśmy lodówkę 2010.01. ładna, ale, to buczenie horror, głośno chodzi, a poza tym prawie ciągle to dziwne buczenie, owszem czytaliśmy że jest głośna ale nie sądziłam że to buczenie-niski ton, tak przeszkadza. Półka na puszki- nie mieszczą sie standardowe puszki na piwo. mała funkcjonalnosć półek, ale można poradzić, a z czase, się okaże czy nas przekona do siebie , czy skreślimy ją. radzę się zastanowić, czy nie kupić standardowego np. boscha. najbardziej przeszkadza to buczenie.

    Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  2. Lodówki te robione są na 3 lata. Później wysiada moduł sterujący,koszt ok 600-700zł z montażem.

    Opinie napisał(a) f...f dnia

  3. kupiona 2 lata i 10 dni temu!i co?szwajcarska ?(włoska)precyzja!!padła napracowała się!ale jaka teraz jest błoga cisza i to jej chyba największa zaleta!!dała nam spokój i sama niech w nim spoczywa na wysypisku!!!nigdy więcej!ludzie nie czytajcie dobrych opinii sprzedawców tych pseudo lodówek! fucktycznie była ładna!

    Opinie napisał(a) 7...e dnia


comments powered by Disqus