Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

Hotpoint Ariston E4D AA B C czy Sharp SJ WS 320 TBK

Wynik

Zwycięzca:
Hotpoint Ariston E4D AA B C

Ocena ogólna

Za: 4 powody

Hotpoint Ariston E4D AA B C

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Sharp SJ WS 320 TBK
Hotpoint Ariston E4D AA B C

Cechy

Hotpoint
Hotpoint Ariston E4D AA B C
czy
Sharp
Sharp SJ WS 320 TBK
PODSTAWOWE INFORMACJE
System No Frost
Z systemem No Frost
System No Frost
Z systemem No Frost
Rodzaj
Side by Side
Rodzaj
Z zamrażalnikiem dolnym
DANE PODSTAWOWE
Producent
Hotpoint-Ariston
Producent
Sharp

Przewagi

4 powody dla Hotpoint Ariston E4D AA B C

Hotpoint Ariston E4D AA B C
ZAMRAŻARKA
Pojemność chłodziarki 292 l czy 237 l Hotpoint Ariston E4D AA B C ma większą pojemność chłodziarki o 55l w stosunku do Sharp SJ WS 320 TBK.
WYMIARY
Szerokość 70 cm czy 60 cm Lodówka Hotpoint Ariston E4D AA B C jest o 10 cm szersza od lodówki Sharp SJ WS 320 TBK.
Głębokość 78 cm czy 65 cm Lodówka Hotpoint Ariston E4D AA B C jest o 13 cm głębsza od lodówki Sharp SJ WS 320 TBK.
Wysokość 195 cm czy 185 cm Lodówka Hotpoint Ariston E4D AA B C jest o 10 cm wyższa od lodówki Sharp SJ WS 320 TBK.

1 powód dla Sharp SJ WS 320 TBK

Sharp SJ WS 320 TBK
ENERGIA
Klasa energetyczna A++ czy A+ Sharp SJ WS 320 TBK ma lepszą klasę energetyczną niż Hotpoint Ariston E4D AA B C.

Opinie

100% poleca ten produkt

Hotpoint Ariston E4D AA B C
 1. Lodòwka chodziła bezawaryjnie 5 lat. Po 5 latach padła a własciwie po 4 latach i 11 miesiącach i może teraz służyć jako szafka na buty. Na szczęście mieliśmy wykupioną 5- letnią gwarancję i szczęście w nieszczęściu, że przestała chłodzić miesiąc przed końcem gwarancji więc otrzymaliśmy zwrot 60% kwoty zakupu. Poza tym ciągle ciekła woda z zamrażarki na podłoge ale być może to moja wina bo coś zle bylo ustawione? Nie wiem. Duzo lodu sie tam zbieralo i on sie w tej zamrazarce rozmrazal przez co lala sie woda na podloge. Pod koniec zamrazarka tez juz bardzo slabo mrozila.

  Opinie napisał(a) Magda dnia

 2. Pięknie prezentująca się lodówka za niewielkie pieniądze .Pojemna, dobrze oświetlona z sygnałem dźwiękowym o niedomkniętych drzwiach.Zamrażalnik bardzo pojemny szuflady bajka .Po prostu gorąco polecam.

  Opinie napisał(a) Justa dnia

 3. Nie polecam szybko sie psuje drogie w naprawie,szybko rozszczelnia sie system doprowadzający schłodzone powietrze;(

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

100% poleca ten produkt

Sharp SJ WS 320 TBK
 1. Na ten model lodówki przymierzałem się już trochę czasu.Chciałem czarną chociaż trzeba dbać o "paluszki". Jest bardzo cicha,a stojąc przy niej prawie nie słychać pracy.Z tyłu jest zabudowana i nie ma żadnych elementów ,które by się grzały.Jak zaczęła pracować to tylko trochę ciepłe były boki.Fajnie bo ma 4 kółka i z przodu 2 nóżki do uniesienia.Ustawienia są bajecznie proste na lodówkę i zamrażalnik lecz i tak nie ustawiałem wszystkiego.Wystarczy mi alarm otwartych drzwi,oszczędzanie energii i bajeczna funkcja Plasmacluster z jonami zapobiegająca tworzeniu się pleśni.Żywność i warzywa po wyciągnięciu są jak świeże.Kostkarka super.Oświetlenie 14 LED też ładnie świeci.Powiem,że jak na 180 cm wysokości to jest duża a wyższej nie ma sensu brać chociaż nie jestem "mały". Chciałem "JAPAN" i jest super.Była bardzo ładnie zapakowana i oklejona każda półka,szybka.Zabezpieczona na palecie jak należy.Nawet na kartonach były oznaczenia dostawy do Hamburga a potem, do Polski.Polecam lodówkę naprawdę warto.Dodam na koniec moje powiedzenie,że biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy.Pozdrawiam

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

  Zalety
  bardzo cicha
  oszczędna
  super wykonanie
  wygodne otwieranie drzwi
  Wady
  brak
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki