Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

HOTPOINT ARISTON E4D AA B C

HOTPOINT ARISTON E4D AA B C

od 2260,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Chłodziarko-zamrażarkaE4D AABC/HA marki Hotpoint-Ariston, o szerokości 70 cm, z podwójnymi drzwiami w chłodziarce, w klasie energetycznej A+. Pojemność netto tego modelu wynosi 402 litry. Wewnątrz komory chłodzącej znajdują się szklane półki. Model ten posiada funkcję Super Cool, która skutecznie obniża temperaturę, wewnątrz chłodziarki, aby zapewnić jak najszybsze schłodzenie produktów.

Zamrażarka o pojemności 110 l, posiada 2 szuflady z frontem zintegrowanym z obudową, w ciągu doby jest w stanie zamrozić 9 kg żywności. W razie awarii zasilania produkty pozostaną zamrożone przez 18 h. W przypadku konieczności szybkiego zamrożenia produktów można skorzystać z funkcji Super Freeze i obniżyć temperaturę zamrażarki o 6 stopni C. Po skończonym procesie zamrażania, temperatura automatycznie ustawia się na wcześniej zaprogramowanym poziomie.

Specjalna powłoka pokrywająca wewnętrzne ścianki lodówki stanowi barierę zabezpieczającą przed rozmnażaniem się bakterii i drobnoustrojów.

Przeciwnicy

Hotpoint Ariston E4D AA B C

Hotpoint Ariston E4D AA B C

Rekomendacje

Opinie

  1. Lodòwka chodziła bezawaryjnie 5 lat. Po 5 latach padła a własciwie po 4 latach i 11 miesiącach i może teraz służyć jako szafka na buty. Na szczęście mieliśmy wykupioną 5- letnią gwarancję i szczęście w nieszczęściu, że przestała chłodzić miesiąc przed końcem gwarancji więc otrzymaliśmy zwrot 60% kwoty zakupu. Poza tym ciągle ciekła woda z zamrażarki na podłoge ale być może to moja wina bo coś zle bylo ustawione? Nie wiem. Duzo lodu sie tam zbieralo i on sie w tej zamrazarce rozmrazal przez co lala sie woda na podloge. Pod koniec zamrazarka tez juz bardzo slabo mrozila.

    Opinie napisał(a) Magda dnia

  2. Pięknie prezentująca się lodówka za niewielkie pieniądze .Pojemna, dobrze oświetlona z sygnałem dźwiękowym o niedomkniętych drzwiach.Zamrażalnik bardzo pojemny szuflady bajka .Po prostu gorąco polecam.

    Opinie napisał(a) Justa dnia

  3. Nie polecam szybko sie psuje drogie w naprawie,szybko rozszczelnia sie system doprowadzający schłodzone powietrze;(

    Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia


comments powered by Disqus