Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

GORENJE RK 60359 OC

GORENJE RK 60359 OC

od 3998,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Klasa energetyczna: A++, kolor kremowy, łączna pojemność netto: 342 l, szybkie schładzanie, samodomykający się zawias, sterowanie mechaniczne

Przeciwnicy

Gorenje RK 60359 OC

Gorenje RK 60359 OC

Rekomendacje

Opinie

  1. Cicha, ładna, dobre chłodzenie. Naprawdę pojemna, warzywa są świeże i jedzenie nie łapie zapachu innych produktów.

    Opinie napisał(a) Ula dnia

  2. Jak dla mnie strzał w 10! cichutka, pracuje naprawde bardzo sprawnie i wizualnie bardzo ladna :) polecam

    Opinie napisał(a) Kamila dnia

  3. Jedna z moich ulubionych marek, z tej lodowki jestem bardzo zadwolona. Nie dosc, że kolorystycznie mi bardzo pasuje, to też dużym plusem jest jej funckjonalnosc. Duza, łatwa w utrzymaniu i bardzo wygodna.

    Opinie napisał(a) Kala dnia


comments powered by Disqus