Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

GORENJE RK 60359 OC

GORENJE RK 60359 OC

od 3998,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Klasa energetyczna: A++, kolor kremowy, łączna pojemność netto: 342 l, szybkie schładzanie, samodomykający się zawias, sterowanie mechaniczne

Przeciwnicy

Gorenje RK 60359 OC

Gorenje RK 60359 OC

Rekomendacje

Opinie

  1. Jak dla mnie strzał w 10! cichutka, pracuje naprawde bardzo sprawnie i wizualnie bardzo ladna :) polecam

    Opinie napisał(a) Kamila dnia

  2. Jedna z moich ulubionych marek, z tej lodowki jestem bardzo zadwolona. Nie dosc, że kolorystycznie mi bardzo pasuje, to też dużym plusem jest jej funckjonalnosc. Duza, łatwa w utrzymaniu i bardzo wygodna.

    Opinie napisał(a) Kala dnia

  3. Moja mama ostatnio zakupiła taką lodówkę i jest przeszczęśliwa, mówi że nigdy nie miała lodówki, która pasowałaby jej pod każdym względem. Więc wierzę, mnie urzekł styl, cieszę się że lata 50. wracają do łask, bo chciałabym więcej takich sprzętów i gadżetów. Zatem, mama - poleca, za łatwość w utrzymaniu, cichą pracę i pojemność. ode mnie - przepiękny wygląd!

    Opinie napisał(a) Ewka dnia


comments powered by Disqus