Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

Gorenje RF 3111 AW czy Sharp SJ WS 320 TBK

Wynik

Zwycięzca:
Sharp SJ WS 320 TBK

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Gorenje RF 3111 AW

Ocena ogólna

Za: 6 powodów

Sharp SJ WS 320 TBK
Sharp SJ WS 320 TBK

Cechy

Gorenje
Gorenje RF 3111 AW
czy
Sharp
Sharp SJ WS 320 TBK
PODSTAWOWE INFORMACJE
Rodzaj
Z zamrażalnikiem górnym
Rodzaj
Z zamrażalnikiem dolnym
DANE PODSTAWOWE
Producent
Gorenje
Producent
Sharp

Przewagi

6 powodów dla Sharp SJ WS 320 TBK

Sharp SJ WS 320 TBK
ZAMRAŻARKA
Pojemność chłodziarki 237 l czy 134 l Sharp SJ WS 320 TBK ma większą pojemność chłodziarki o 103l w stosunku do Gorenje RF 3111 AW.
WYMIARY
Szerokość 60 cm czy 50 cm Lodówka Sharp SJ WS 320 TBK jest o 10 cm szersza od lodówki Gorenje RF 3111 AW.
Głębokość 65 cm czy 60 cm Lodówka Sharp SJ WS 320 TBK jest o 5 cm głębsza od lodówki Gorenje RF 3111 AW.
Wysokość 185 cm czy 113 cm Lodówka Sharp SJ WS 320 TBK jest o 72 cm wyższa od lodówki Gorenje RF 3111 AW.
PODSTAWOWE INFORMACJE
System No Frost Z systemem No Frost czy Bez systemu No Frost Sharp SJ WS 320 TBK jest wyposażona w system No frost, w przeciwieństwie do lodówki Gorenje RF 3111 AW.
ENERGIA
Klasa energetyczna A++ czy A+ Sharp SJ WS 320 TBK ma lepszą klasę energetyczną niż Gorenje RF 3111 AW.

Opinie

100% poleca ten produkt

Gorenje RF 3111 AW
 1. Lodówka godna polecenia. Zgrabna, cichutka i bezawaryjna. Po 4 latach użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  głośność pracy
  klasa energetyczna
 2. lodówka godna polecenia-ciężko się o cokolwiek do niej przyczepić-zastąpiła (nadal sprawną) lodówkę mińsk z 79 roku. jest cicha-póki co po 2 latach pracy zero usterek, zamrażalnik osiąga temp -24 stopnie! przy ustawieniu pokrętła na średnie chłodzenie.klasa A+ też robi robotę i na rachunku różnicę widać od razu.zaSTANAWIAŁEM SIĘ JESZCZE NAD LIEBHERR ale po przeczytaniu opinii na forum technicznym stwierdziłem,że nie ma sensu przepłacać-tym bardziej, że wykończenie wnętrza gorenje bardziej przypadło mi do gustu

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. OK

  Opinie napisał(a) MAK dnia

100% poleca ten produkt

Sharp SJ WS 320 TBK
 1. Na ten model lodówki przymierzałem się już trochę czasu.Chciałem czarną chociaż trzeba dbać o "paluszki". Jest bardzo cicha,a stojąc przy niej prawie nie słychać pracy.Z tyłu jest zabudowana i nie ma żadnych elementów ,które by się grzały.Jak zaczęła pracować to tylko trochę ciepłe były boki.Fajnie bo ma 4 kółka i z przodu 2 nóżki do uniesienia.Ustawienia są bajecznie proste na lodówkę i zamrażalnik lecz i tak nie ustawiałem wszystkiego.Wystarczy mi alarm otwartych drzwi,oszczędzanie energii i bajeczna funkcja Plasmacluster z jonami zapobiegająca tworzeniu się pleśni.Żywność i warzywa po wyciągnięciu są jak świeże.Kostkarka super.Oświetlenie 14 LED też ładnie świeci.Powiem,że jak na 180 cm wysokości to jest duża a wyższej nie ma sensu brać chociaż nie jestem "mały". Chciałem "JAPAN" i jest super.Była bardzo ładnie zapakowana i oklejona każda półka,szybka.Zabezpieczona na palecie jak należy.Nawet na kartonach były oznaczenia dostawy do Hamburga a potem, do Polski.Polecam lodówkę naprawdę warto.Dodam na koniec moje powiedzenie,że biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy.Pozdrawiam

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

  Zalety
  bardzo cicha
  oszczędna
  super wykonanie
  wygodne otwieranie drzwi
  Wady
  brak
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki