Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

Gorenje OLD TIMER RB 60299 OGR-L czy Gorenje R 6181 KX

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Gorenje OLD TIMER RB 60299 OGR-L
Gorenje R 6181 KX
Remis

Cechy

Gorenje
Gorenje OLD TIMER RB 60299 OGR-L
czy
Gorenje
Gorenje R 6181 KX

Opinie

Brak opinii

Gorenje OLD TIMER RB 60299 OGR-L

100% poleca ten produkt

Gorenje R 6181 KX
 1. Urządzenie sprawuje się dobrze. Jest zaawansowane technologicznie i stąd cena powyżej średniej przy danej pojemności. Zużywa niewiele prądu. Jest cicha. Do domu prywatnego nic więcej nie potrzeba. Mogę śmiało polecić.

  Opinie napisał(a) swiety dnia

 2. Bardzo dobze

  Opinie napisał(a) Aksana Makarava dnia

 3. Bardzo pojemna lodówka. Odnośnie samego wykonania lodówki nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko solidnie wykonane. Wizualna strona: bardzo ładnie prezentuje się w kuchni, choć jest jeden mankament inox. W pierwszych dniach domownicy zostawiali sporo śladów na drzwiach. Na szczęście łatwo czyści się powierzchnie. Wystarczy miękka ścierka i niewielka ilość zwykłego płynu do mycia naczyń i po kłopocie. Obecnie wszyscy przyzwyczaili się lodówki i już nikt nie pozostawia śladów. W moim przypadku była wskazana zmiana kierunku otwierania drzwi tak aby wygodniejszy był dostęp do lodówki. Nie było z tym kłopotów. Rozmieszczenie półek: mamy możliwość łatwego rozmieszczenia półek według własnego uznania. Osobiście bardzo mi się podoba to, że dolna szuflada jest zamontowana w prowadnicy teleskopowej. Łatwo się wyciąga i wsuwa. Poziom hałasu: według producenta 38dB, ale ja mogę powiedzieć, że nie odczuwam różnicy między poprzedniczką która według producenta miała 41dB.

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

  Zalety
  1. Pojemność. 2. Wymuszony obieg powietrza
  dzięki czemu w lodówce panuje równomierna temperatura. 3. Ładny wygląd 4. Dolna szuflada zamontowana w prowadnicy teleskopowej. 5. Wygląd 6. Klasa energetyczny A +
  Wady
  Pozostają ślady palców na drzwiach
  ale w moim przypadku nie odgrywa to istotnej roli. Informacja dla osób zainteresowanych tym produktem.
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki