Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

ELECTROLUX EAL6140WOU

ELECTROLUX EAL6140WOU

od 5100,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

';
Chłodziarko-zamrażarka EAL 6140WOU marki Electrolux, typu Side by Side o szerokości 91.2 cm, w klasie energetycznej A+, sterowana elektronicznie, z wyświetlaczem, dystrybutorem wody oraz z dostępnością lodu.

Pojemność użytkowa tego modelu wynosi 549 litrów. Chłodziarka wyposażona została w balkoniki na drzwiach, szklane półki z możliwością regulacji wysokości oraz w 3 pojemniki do przechowywania owoców i warzyw. Zamrażarka o pojemności netto 179 litrów, również posiada szklane półki, balkoniki na drzwiach oraz 2 szuflady z przezroczystym frontem. Chłodziarko-zamrażarka, dzięki systemowi No-Frost jest całkowicie bezobsługowa i nie wymaga rozmrażania. Dzięki temu, że szron się nie osadza, łatwiej jest również utrzymać urządzenie w czystości.

Przeciwnicy

Electrolux EAL6140WOU

Electrolux EAL6140WOU

Rekomendacje

Opinie

  1. Ładna, świetnie się prezentuje, ma powłokę, dzięki, której nie widać śladów palców.

    Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia


comments powered by Disqus