Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

Beko TS1 90320 czy Sharp SJ WS 320 TBK

Wynik

Zwycięzca:
Sharp SJ WS 320 TBK

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Beko TS1 90320

Ocena ogólna

Za: 4 powody

Sharp SJ WS 320 TBK
Sharp SJ WS 320 TBK

Cechy

Beko
Beko TS1 90320
czy
Sharp
Sharp SJ WS 320 TBK
PODSTAWOWE INFORMACJE
Rodzaj
Z zamrażalnikiem górnym
Rodzaj
Z zamrażalnikiem dolnym
DANE PODSTAWOWE
Producent
Beko
Producent
Sharp

Przewagi

4 powody dla Sharp SJ WS 320 TBK

Sharp SJ WS 320 TBK
ZAMRAŻARKA
Pojemność chłodziarki 237 l czy 86 l Sharp SJ WS 320 TBK ma większą pojemność chłodziarki o 151l w stosunku do Beko TS1 90320.
WYMIARY
Głębokość 65 cm czy 50 cm Lodówka Sharp SJ WS 320 TBK jest o 15 cm głębsza od lodówki Beko TS1 90320.
PODSTAWOWE INFORMACJE
System No Frost Z systemem No Frost czy Bez systemu No Frost Sharp SJ WS 320 TBK jest wyposażona w system No frost, w przeciwieństwie do lodówki Beko TS1 90320.
ENERGIA
Klasa energetyczna A++ czy A+ Sharp SJ WS 320 TBK ma lepszą klasę energetyczną niż Beko TS1 90320.

2 powody dla Beko TS1 90320

Beko TS1 90320
WYMIARY
Szerokość 47,5 cm czy 60 cm Lodówka Beko TS1 90320 jest o 60 cm szersza od lodówki Sharp SJ WS 320 TBK.
Wysokość 81,8 cm czy 185 cm Lodówka Beko TS1 90320 jest o 185 cm wyższa od lodówki Sharp SJ WS 320 TBK.

Opinie

100% poleca ten produkt

Beko TS1 90320
 1. Niestety ta lodówka okazała się porażką.Włącza się co 5 minut! niezależnie od ustawień,sprawdziłem na minimalnej i maksymalnej mocy.Druga negatywna kwestia,zamrażalnik...w którym nie da się przechować dań mrożonych typu frytki,pizza . Odradzam zakup tej lodówki ,jeżeli ktoś lubi firmę beko i chce mieć małą lodówkę,to lepiej kupić ich mniejszą lodówkę (taka kwadratowa,połowe mniejsza, miałem poprzednio i byłem zadowolony)

  Opinie napisał(a) AdrianO dnia

 2. Lodówkę kupiłem, bo była tania i nie bardzo chciało mi się temat zgłębiać, a trzeba przyznać że w tym wymiarze to innej nie ma. Choć na foto widać zamrażalnik to zamrażalnikiem tego nazwać nie można. Na drzwiczkach jest naklejka, że nie służy on do przechowywania produktów mrożonych. Co najwyżej można sobie wodę zamrozić. Nie tyle problem jest jest mały wymiar ale też dziwne zagospodarowanie przestrzeni.

  Opinie napisał(a) Bronek dnia

 3. Lodówka bardzo dobrze się sprawdza dla 1-2 os. Idealna do kawalerki. Jest bardzo pojemna.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

100% poleca ten produkt

Sharp SJ WS 320 TBK
 1. Na ten model lodówki przymierzałem się już trochę czasu.Chciałem czarną chociaż trzeba dbać o "paluszki". Jest bardzo cicha,a stojąc przy niej prawie nie słychać pracy.Z tyłu jest zabudowana i nie ma żadnych elementów ,które by się grzały.Jak zaczęła pracować to tylko trochę ciepłe były boki.Fajnie bo ma 4 kółka i z przodu 2 nóżki do uniesienia.Ustawienia są bajecznie proste na lodówkę i zamrażalnik lecz i tak nie ustawiałem wszystkiego.Wystarczy mi alarm otwartych drzwi,oszczędzanie energii i bajeczna funkcja Plasmacluster z jonami zapobiegająca tworzeniu się pleśni.Żywność i warzywa po wyciągnięciu są jak świeże.Kostkarka super.Oświetlenie 14 LED też ładnie świeci.Powiem,że jak na 180 cm wysokości to jest duża a wyższej nie ma sensu brać chociaż nie jestem "mały". Chciałem "JAPAN" i jest super.Była bardzo ładnie zapakowana i oklejona każda półka,szybka.Zabezpieczona na palecie jak należy.Nawet na kartonach były oznaczenia dostawy do Hamburga a potem, do Polski.Polecam lodówkę naprawdę warto.Dodam na koniec moje powiedzenie,że biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy.Pozdrawiam

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

  Zalety
  bardzo cicha
  oszczędna
  super wykonanie
  wygodne otwieranie drzwi
  Wady
  brak
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki