Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

Beko TS1 90320 czy Samsung RL58GPEMH

Wynik

Zwycięzca:
Samsung RL58GPEMH

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Beko TS1 90320

Ocena ogólna

Za: 4 powody

Samsung RL58GPEMH
Samsung RL58GPEMH

Cechy

Beko
Beko TS1 90320
czy
Samsung
Samsung RL58GPEMH
PODSTAWOWE INFORMACJE
Rodzaj
Z zamrażalnikiem górnym
Rodzaj
Z zamrażalnikiem dolnym
DANE PODSTAWOWE
Producent
Beko
Producent
Samsung

Przewagi

4 powody dla Samsung RL58GPEMH

Samsung RL58GPEMH
ZAMRAŻARKA
Pojemność chłodziarki 258 l czy 86 l Samsung RL58GPEMH ma większą pojemność chłodziarki o 172l w stosunku do Beko TS1 90320.
WYMIARY
Głębokość 67 cm czy 50 cm Lodówka Samsung RL58GPEMH jest o 17 cm głębsza od lodówki Beko TS1 90320.
PODSTAWOWE INFORMACJE
System No Frost Z systemem No Frost czy Bez systemu No Frost Samsung RL58GPEMH jest wyposażona w system No frost, w przeciwieństwie do lodówki Beko TS1 90320.
ENERGIA
Klasa energetyczna A++ czy A+ Samsung RL58GPEMH ma lepszą klasę energetyczną niż Beko TS1 90320.

2 powody dla Beko TS1 90320

Beko TS1 90320
WYMIARY
Szerokość 47,5 cm czy 60 cm Lodówka Beko TS1 90320 jest o 60 cm szersza od lodówki Samsung RL58GPEMH.
Wysokość 81,8 cm czy 192 cm Lodówka Beko TS1 90320 jest o 192 cm wyższa od lodówki Samsung RL58GPEMH.

Opinie

100% poleca ten produkt

Beko TS1 90320
 1. Niestety ta lodówka okazała się porażką.Włącza się co 5 minut! niezależnie od ustawień,sprawdziłem na minimalnej i maksymalnej mocy.Druga negatywna kwestia,zamrażalnik...w którym nie da się przechować dań mrożonych typu frytki,pizza . Odradzam zakup tej lodówki ,jeżeli ktoś lubi firmę beko i chce mieć małą lodówkę,to lepiej kupić ich mniejszą lodówkę (taka kwadratowa,połowe mniejsza, miałem poprzednio i byłem zadowolony)

  Opinie napisał(a) AdrianO dnia

 2. Lodówkę kupiłem, bo była tania i nie bardzo chciało mi się temat zgłębiać, a trzeba przyznać że w tym wymiarze to innej nie ma. Choć na foto widać zamrażalnik to zamrażalnikiem tego nazwać nie można. Na drzwiczkach jest naklejka, że nie służy on do przechowywania produktów mrożonych. Co najwyżej można sobie wodę zamrozić. Nie tyle problem jest jest mały wymiar ale też dziwne zagospodarowanie przestrzeni.

  Opinie napisał(a) Bronek dnia

 3. Lodówka bardzo dobrze się sprawdza dla 1-2 os. Idealna do kawalerki. Jest bardzo pojemna.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

100% poleca ten produkt

Samsung RL58GPEMH
 1. super sprzęt, cichy model , żadnych problemów , zmiana drzwi z prawych na lewe też poszła bez problemów ( a robiłem to pierwszy raz ) , kostkarka oki , super rozwiązanie z chłodzeniem wody , same zalety ,po miesiącu użytkowania mogę powiedzieć POLECAM

  Opinie napisał(a) Robert dnia

  Zalety
  głośność pracy
  pojemność
  wygoda
 2. Świetna lodówka. Wbrew opinią na temat głośności jest bardzo cicha dlatego nie rozumiem złych opinii. Kostkarka którą posiada to coś wspaniałego. Lodówka i zamrażarka jest pojemna. Ogromna zaleta to rączki, dzięki którym nie trzeba ciągnąć drzwi lodówki tylko rączki same odpychają odrzwi po naciśnięciu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  elektroniczny wyświetlacz
  głośność pracy
  pojemnik na wodę
  pojemność
  wygoda
 3. Ładna, estetyczna duża lodówka dla średniej rodziny> Wygony dystrybutor zimnej wody i fajna kostkarka do lodu. Mogłaby pracować trochę ciszej.

  Opinie napisał(a) Jacek dnia

  Zalety
  estetyczna
  funkcjonalna
  pojemna
  wygodna w urzytkowaniu
  Wady
  zbyt głośna
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki