Wybór lodówki do mieszkania to nie taka prosta sprawa. Na rynku ceny zaczynają się od kilkuset złotych i sięgają nawet kilkunastu tysięcy. Lodówki w ringu to nowy serwis, który pozwoli Ci dokonać analizy wielu parametrów, od rozmiarów pralki, po jej klasę energetyczną. Dzięki rankingowi lodówek w łatwy sposób oszacujesz, który model ma najwięcej parametrów zbliżonych do Twoich potrzeb. Lodówki z ekranem LCD – jasne, różnokolorowe – od Ciebie zależy którą wybierzesz i polecisz innym. Pamiętaj, że z jednej strony, dzięki głosom innych, w łatwy sposób sprawdzisz jakie są trendy na rynku lodówek, co się sprawdza, a jaka funkcjonalność jest użytkownikom zupełnie zbędna. Z drugiej strony stajesz się twórcą naszej strony, używasz – oceniasz, a inni mogą polegać na Twoich opiniach. W XXI wieku o tytuł najlepszego producenta walczy wiele firm, zaczynając od klasycznych lodówek Whirlpool i Indesit, na nowoczesnych lodówkach Liebherr kończąc, które jednak z nich zasługują na to by je kupić? 

BEKO GNE 114631 X

BEKO GNE 114631 X

od 4928,57 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Lodówka Side By Side o pojemności całkowitej netto 540 l, z kostkarką, wyświetlaczem, systemem No-Frost, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A++.

Przeciwnicy

BEKO GNE 114631 X

BEKO GNE 114631 X

Rekomendacje

Opinie

 1. polecam

  Opinie napisał(a) Bobura dnia

 2. Lodówka przez pierwsze 3 lata była super. Teraz chodzi tak głośno, że nie pozwala spać w nocy. Serwis w moim rejonie nie słowny i nie potrafi zdiagnozować dlaczego jest głośna. Na początek zaproponował wymienić wiatrak od sprężarki ale jak już go kupiłam to stwierdził że to cewki, które są nie do naprawienia. Więc lodówka chłodzi ale w nocy rozgrzewa nas wszystkich do czerwoności swoim hałasem. Nie polecam, obsługa klienta, który wydał kasę mierna.

  Opinie napisał(a) Magdalena dnia

 3. Użytkujemy 2 lata, nadal podtrzymujemy opinię, że to strzał w "10"-tkę. Przestrzeń już została opisana przez innych zadowolonych użytkowników, tak samo jak brak słupka przez środek komory. To samo 2 dolne osobne zamrażarki, z czego jedna może być chłodziarką do 10 stopni celsjusza... Praktyczna i zmyślnie zrobiona "ręczna" kostkarka. Jak na takie gabaryty lodówka chodzi cicho, mamy otwartą kuchnię i po paru miesiącach przestaliśmy zwracać uwagę na jej odgłosy. W zasadzie same plusy ale żeby nie było tak dobrze, kilka takich spostrzeżeń: 1. wtargać ją na piętro to nie lada wyczyn, ale jak się ma znajomych, co poratują, to jest ok :) 2. Alarm otwartych drzwi za cichy. 3. Niebieskie światełko zapewniające świeżość warzywom i owocom to raczej bajer albo warzywa są na jakichś świństwach pędzone, że im nawet niebieskie światło nie pomaga ;) - po tygodniu pietruszka czy marchew potrafią wyglądać na zmęczone - cudów nie ma, aczkolwiek wierzę, że coś tam ten gadżet daje. Mieliśmy obawy, że to jednak nie Electrolux, Bosh czy Siemens ale póki co nie żałujemy zakupu. Oby jak najdłużej :)

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

  Zalety
  2 zamrażarki na dole
  4 kółka do przemieszczania
  brak środkowej przegrody
  cała góra - chłodziarka
  głośność - wrażenie pracy komputera
  jakość wykończenia
  klasa energetyczna
  nowoczesny wygląd
  olbrzymia przestrzeń
  oświetlenie
  piękny wygląd
  pojemność
  szybkie mrożenie
  w miarę tania
  widziec odcisky paluszkow
  wygoda
  Wady
  krótka gwarancja 2lata

comments powered by Disqus